تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

Bazaar File- بازار فایل

بازار فایل بهترین بازار اینترنتی فروش فایل


دسته بندی سایت

برچسب های مهم

پیوند ها

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 99
 • بازدید دیروز : 68
 • بازدید کل : 58927

کتاب قورباغه ات را قورت بده+نسخه فارسی


کتاب قورباغه ات را قورت بده+نسخه فارسی

معرفی کتاب قورباغه‌ات را قورت بده

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی، شامل توصیه‌های عملی بسیاری است که به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید.

برایان تریسی بهترین ایده‌ها و بینش‌های مدیریت زمان را با هم در 21 مرحله‌ی عملی و سریع ترکیب کرده است. هر فصل کتاب قورباغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog) شامل تمرینات خاصی است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا توصیه‌های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید.

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده به شما نشان می‌دهد چطور در حرفه‌تان سریع‌تر پیش بروید. این صفحات که در پیش رو دارید شامل بیست و یک اصل است که در مجموع قدرتمند‌ترین اصولی است که برایان تریسی (Brian Tracy) تا کنون در زمینه کارایی فردی کشف کرده است.

روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که ارائه می‌شوند کاربردی، اثبات شده و سریع‌العمل هستند. برای صرفه‌جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی درمورد تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده است. در اینجا از مقدمه‌چینی‌های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق خبری نیست. آنچه در اینجا خواهید آموخت اعمال مشخصی هستند که می‌توانید آن‌ها را بلافاصله به کار بگیرید تا در کار خود به نتایج بهتر و سریع‌تر دست پیدا کنید.

هر ایده‌ای که در این کتاب عنوان می‌شود روی بالا بردن سطح کلی بهره‌وری، عملکرد و بازده کاری شما متمرکز شده است تا ارزش و اعتبار شما را در هر کاری که می‌کنید بیشتر کند. شما می‌توانید بسیاری از این ایده‌ها را در زندگی خصوصی خود نیز به کار بگیرید.

هر کدام از این روش‌ها و تکنیک‌های بیست و یک گانه به خودی خود کامل بوده و همگی ضروری هستند. یک استراتژی ممکن است در یک موقعیت موثر باشد و استراتژی دیگر را می‌توان برای کار دیگری استفاده کرد. روی هم رفته این ایده‌های بیست و یک گانه درمورد کارایی فردی مثل غذاهای متنوعی هستند که می‌توان آن‌ها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای شما دارد به طور دلخواه مورد استفاده قرار داد.

کلید موفقیت عمل کردن است. این اصول برای بوجود آوردن سرعت و قابلیت پیش‌بینی در عملکرد‌ها و نتایج به کار پرفته می‌شوند. هرچقدر سریع‌تر آن‌ها را یاد بگیرید و به کار ببندید مطمئنا در حرفه خود سریع‌تر پیشرفت خواهید کرد.

در بخشی از کتاب قورباغه‌ات را قورت بده می‌خوانیم:

سخت‌ترین مرحله از انجام هر کار مهمی اولین مرحله یعنی شروع کردن آن است. وقتی انجام یک کار مهم را واقعا آغاز می‌کنید، به طور طبیعی انگیزه پیدا می‌کنید تا آن را ادامه دهید. قسمتی از ذهن شما همیشه عاشق این است که سرگرم کارهای مهمی باشد که واقعا می‌توانند در زندگی شما تحول ایجاد کنند. وظیفه شما این است که این قسمت از ذهن خود را دائما تغذیه کنید. حتی فکر کردن به شروع و انجام یک کار کلیدی انگیزه شما را بالا می‌برد و کمک می‌کند تا بر تنبلی خود غلبه کنید. واقعیت این است که مدت زمان لازم برای انجام یک کار مهم در اغلب موارد معادل مدت زمانی است که برای انجام یک کار کم اهمیت لازم است. تفاوت در این است که شما با اتمام کاری ارزشمند و قابل توجه به طور فوق‌العاده‌ای احساس خرسندی و غرور می‌کنید، حال آنکه با صرف همان میزان وقت و انرژی در انجام کاری کم‌ارزش یا احساس خرسندی نخواهید کرد و یا میزان آن بسیار اندک خواهد بود.

فهرست مطالب

قورباغه‌ات را قورت بده
21 روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر
مقدمه
فصل اول: سفره را بچینید
فصل دوم: برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید
فصل سوم: قانون 20/80 را در همه امور به کار بگیرید، می‌باشد
فصل چهارم: پیامد کارها را درنظر داشته باشید
فصل پنجم: روش الف ب پ ت ث را همیشه به کار بگیرید
فصل ششم: روی وظایف اصلی تمرکز کنید
فصل هفتم: به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید
فصل هشتم: پیش از شروع، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید
فصل نهم: همیشه مشق‌تان را بنویسید
فصل دهم: استعدادهای منحصر‌به‌فرد خود را تقویت کنید
فصل یازدهم: محدودیت‌های کلیدی خود را مشخص کنید
فصل دوازدهم: همیشه یک بشکه یک بشکه جلو بروید
فصل سیزدهم: خودتان را تحت فشار بگذارید
فصل چهاردهم: قدرت‌های فردی خود را به حداکثر برسانید
فصل پانزدهم: خودتان را به فعالیت ترغیب کنید
فصل شانزدهم: تنبلی سازنده را تمرین کنید
فصل هفدهم: سخت‌ترین کارها را اول انجام دهید
فصل هجدهم: کار را به قسمت‌های کوچک تر تقسیم کنید
فصل نوزدهم: وقت بیشتری ایجاد کنید
فصل بیستم: در انجام کار احساس اضطرار بوجود آورید
فصل بیست ویکم: هربار یک کار مهم انجام دهید

زبان انگلیسی تجاری و تحصیلیمدیریت زمان و بهره وری

خلاصه و چکیده کتاب قورباغه ات را قورت بده نوشته برایان تریسی

کتابی برای مدیریت زمان و غلبه بر تعلل

 

«قانون کارآمدی اجباری می گوید که هیچ گاه زمان کافی برای انجام همه کارها نیست، اما همیشه برای انجام مهم ترین کارها زمان وجود دارد.»

 

قورباغه ات را قورت بده ۲۱ فصل دارد. هر فصل روشی جدید برای استفاده به منظور افزایش بهره وری و مبارزه با تعلل ارائه می کند. در اینجا چند نکته و خلاصه ای از مهم ترین مفاهیم ذکر شده در کتاب را بیان می کنیم.

 

 • قدرت نوشتن

برایان تریسی همانند بسیاری از دیگر متخصصان مدیریت زمان اهمیت به روی کاغذ آوردن کارها و قدرت این کار در برنامه ریزی و هدف گذاری را بیان می کند. اگرچه در طول کتاب درباره تکنیک های مختلفی صحبت شده است، تاکید اصلی روی نوشتن است. و منظور تایپ کردن در لپ تاپ یا گوشی نسیت، بلکه نوشتن روی کاغذ است که باعث می شود اهمیت موضوع را درک کنید.

«اهداف سوخت آتش موفقیت هستند. هر قدر اهدافتان بزرگ تر و واضح تر باشند، دستیابی به آن ها برایتان هیجان انگیز تر است. هر قدر بیشتر درباره اهدافتان فکر کنید، انگیزه درونی تان بیشتر می شود و تمایلتان برای دستیابی به آن ها افزایش می یابد.»

 

 • قورباغه ات را قورت بده

مفهوم اصلی کتاب حول عنوان آن یعنی «قورباغه ات را قورت بده» است. این عنوان از نقل قول مشهور مارک تواین گرفته شده است.

«هر روز صبح یک قورباغه زنده را قورت دهید، با این کار هیچ اتفاق بدتری برایتان در طول روز نخواهد افتاد.»

به زبان ساده، روزتان را با انجام دادن کاری شروع کنید که به هیچ عنوان دوست ندارید و در انجام آن تعلل می کنید. با این کار، مطمئن خواهید بود که روزتان راحت تر خواهد بود چرا که بدترین و استرس زا ترین کار در لیست کارهایتان را از لیست حذف کرده اید. برای مثال، اگر از باشگاه رفتن متنفر هستید، کار هوشمندانه ای خواهد بود که روزتان را با این فعالیت شروع کنید. بدین صورت، شما کاری که باید به انجام می رسید را انجام داده اید و می توانید روزتان را با این طرف فکر ادامه دهید که کار بدون لذتی را با موفقیت به انجام رسانیده اید. این روش با وجود سادگی بسیار قدرتمند است. ممکن است برای خیلی ها تحولی عظیم باشد. اگر بیشتر از یک قورباغه در زندگی تان دارید، زشت ترینشان را اول بخورید.

«نمی توانید همه قورباغه ها و بچه قورباغه های داخل برکه را بخورید، اما می توانید بزرگ ترین و زشت ترینشان را قورت دهید، و علی الحساب همان کافی است.»

 

 • انتخاب درست
نوشته های مرتبط

مهم ترین یک ساعت روز

استاد متقاعد سازی شوید

برایان تریسی درباره اهمیت انتخاب صحیح صحبت می کند. او می گوید: «بدترین استفاده از زمان این است که کاری را انجام بدهید که اصلا نیاز به انجام آن نیست.» تمرین هایی که او ارائه می کند به خواننده کمک می نمایند درباره کارهایی که نیاز به توجه دارند و کارهایی که نیاز به توجه ندارند، هوشمندانه تصمیم بگیرد. ما با انتخاب آگاهانه چشم پوشی از کارهای بدون اهمیت، ناخودآگاه به کارهای مهم اولویت می دهیم.

«همه تعلل می کنند. تفاوت بین افراد موفق و افراد ناموفق انتخاب کارهایی است که در آن ها تعلل می کنند.»

 

 • عادت هایی که زندگی تان را تغییر می دهند

«افراد موفق آن افرادی هستند که عادت های موفق دارند» -برایان تریسی

در طول این کتاب، برایان تریسی تلاش می کند تا عادت هایی که تحول ایجاد می کنند را در خوانندگان ایجاد کند. بر اساس گفته او، زندگی ما جمعی از عادت های ماست. شروع کردن و به اتمام رساندن کار، یکی از عادت هاییست که در این کتاب درباره آن صحبت می شود. بیشتر مردم شکست می خورند چون خود را لایق موفقیت نمی دانند. دلیل این امر این است که آن ها کارهایشان را کامل نمی کنند و آن ها را نیمه کاره رها می نمایند. برایان تریسی با این تکنیک های ساده به خوانندگان می آموزد که کاری که در دست دارند را کامل کنند و برایشان مهم نباشند که آن کار چقدر سخت و چالش برانگیز به نظر می آید.

«همان گونه که پت رایلی، مربی بسکتبال می گوید: هر زمان که دیگر سعی در بهتر شدن نکنید، در واقع به سمت پسرفت می روید.»

 

 • زمان بندی کارها

به گفته برایان تریسی، هدف اصلی مدیریت زمان، ایجاد زمان لازم برای بهتر زندگی کردن و بودن با افراد ارزشمند است. او به ما یادآوری می کند که ما کار می کنیم تا بتوانیم هزینه زندگی خوب را برای خودمان و عزیزانمان فراهم کنیم. اما، به دلیل مدیریت زمان ضعیف، حتی اگر موفق به ایجاد درآمد لازم شویم، به ندرت زندگی خوبی داریم. زمان اضافه به ما اجازه می دهد که زندگی لذت بخشی داشته باشیم. اما این مورد زمانی ممکن است که مسئولیت های کاری مان را به خوبی به انجام برسانیم. کتاب قورباغه ات را قورت بده حاوی راهکارهایی ارزشمند برای مدیریت زمان است. استفاده از این راهکارها ساده بوده و برای ایجاد تعادل بین زندگی کاری و شخصی بسیار مفید هستند.

«قانون: سر کار، کیفیت زمان و در خانه میزان زمان اهمیت دارند!»

 

پیشنهاد

این کتاب به عنوان در دسترس ترین کتاب مدیریت زمان و بهره وری انتخاب شده است و محبوبیت و موفقیت خود را مدیون روش های ساده خود است. اگرچه کتاب های بسیار دیگری درباره این موضوع وجود دارند اما قورباغه ات را قورت بده ساده ترین و موثرترین آن هاست. برایان تریسی دست شما را در این کتاب می گیرد و به سوی اجرا کردن روش ها پیش می برد. سادگی تمرین ها این اطمینان را ایجاد می کند که خواننده بدون مقاومت آن ها را انجام دهد. کتاب قورباغه ات را قورت بده به عنوان یک کتاب عالی واقعا در زندگی تحول ایجاد می کند.

 

«اگر باید قورباغه ای را زنده بخورید، نشستن و نگاه کردن به آن برای مدت طولانی هیچ مشکلی را حل نمی کند.»


مبلغ واقعی 3,500 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,625 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 583

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا


مطالب تصادفی

 • کسب درامد 63000 در هر نیم ساعت {کسب درآمد اتوماتیک}(مناسب برای همه)
 • ما آدم نميشيم کتاب عزیز نسین
 • آموزش ساخت تابلو ثایت پشت شیشه ای LED
 • کتاب ساخت باطری خورشیدی با وسایل ساده + تصویر آموزش
 • کتاب آموزشی سرویس و تعمیر انواع پنکه ها
 • چطوری طول سایز آلتم رو زیاد کنم؟
 • آموزش تصویری خارج کردن از حالت فشرده با Winrar (وین رر)
 • 2000 ممبر واقعی تلگرام
 • 1000 ممبر واقعی تلگرام
 • 500 ممبر واقعی تلگرام برای کانال

ایران- تهران-گیشا-خیابان 21

فایل های معتبر و اصلی را از بازار فایل دریافت کنید